ד"ר יעל בודואן > ייעוץ ארגוני

ייעוץ ארגוני

מעוניין לממש את הפוטנציאל הארגוני שלכם? הארגון חווה “תקיעות”? איך מייצרים אנרגיה גבוהה לעשיה? איך צומחים מטוב מאוד למצוין? נשמח להעמיד לרשותכם תהליכי יעוץ ארגוני-מערכתי ותהליכי פיתוח ארגוני המשלבים בין יכולת מקצועית גבוהה של אבחון, גיבוש דרכים לשינוי המצב, יצירת אנרגיה לתנועה וליווי של השינוי הארגוני. השליטה הגבוהה במגוון רחב של מתודולוגיות יעוציות והתערבויות ארגוניות מאפשרת לנו תפירת חליפה מדויקת לצרכים שלכם ותהליכים ממוקדי תוצאות ארגוניות.

כל השירותים שלנו – יעוץ ארגוני מערכתי, תהליכי פיתוח ארגוני, קבוצות עמיתים ובניית חוסן ארגוני ואישי, מותאמים לתרבות הארגונית ולמאפייני הארגון שלכם ומביאים אליכם את הניסיון העשיר שלנו ממאות ארגונים.

Businessman Brainstorming About Business Success

ייעוץ ארגוני מערכתי

מעוניין להוביל את הארגון למחוזות חדשים? אתם נמצאים בצמיחה מהירה ומאבדים שליטה? לחלופין, הארגון מתכווץ ונראה כי צריך עזרה לשינוי כיוון? הניסיון העשיר שלנו מביא אליכם מתודולוגיות לאבחון, תנועה והטמעה של שינויים ארגוניים מערכתיים ממוקדי תוצאות.
קרא עוד

Laughing group of diverse businesspeople having a brainstorming session together with sticky notes in an office

תהליכי פיתוח ארגוני

תהליכי פיתוח ארגוני עוזרים לארגון לשפר את הכושר התחרותי שלו, לאמץ ולהטמיע תפיסה של ארגון לומד הנמצא בתהליך מתמיד של שיפור. השירותים כוללים תהליכי פיתוח
הנהלות, פיתוח מנהלים, פיתוח צוותים וסדנאות.
קרא עוד

Entrepreneurs and business people conference in modern meeting room

קבוצת עמיתים

היכולת של עמיתים לחלוק בידע, לפתח תקשורת אותנטית ולתמוך אחד בשני מהווה עוצמה ארגונית חשובה שתורמת להתפתחות המקצועית, האישית והארגונית ולבנית החוסן. קבוצות העמיתים שלנו מאופיינות בעבודה ארגונית-מערכתית-הוליסטית בגישת כאוססדר.
קרא עור

Euphoric excited business team celebrate corporate victory together in office, happy overjoyed professionals group rejoice company victory, teamwork success win triumph concept at conference table

חוסן ארגוני וחוסן אישי

משבר קורונה העלה את המודעות לחשיבות המרכזית של החוסן. אנו מביאים התבוננות מערכתית-ארגונית בפיתוח החוסן הארגוני והתבוננות הוליסטית בפיתוח החוסן האישי. הגברת החוסן וחידוש משאבי חוסן מומלצים בחירום ובשגרה.
קרא עוד